אודות

נעים להכיר,

IMG_6975

שמי יעל אוספובט ואני מלווה מנהלים ועובדים  להגשמת הפוטנציאל המקצועי שלהם.

התמחיתי בייעוץ קריירה מתחילת דרכי:  תחילה, קראתי מודעות דרושים, הלכתי לראיונות עבודה 'בשביל הספורט' ובמקביל, התעניינתי במקצועות ועיסוקים שונים.  אחר- כך, הנחיתי עובדים ומנהלים להיחלצות מסבך הפוליטיקה הארגונית.

כיום, Alljobs ואחריהם אפליקציות גיוס (כגון CareerJet) לקחו לי את הבילוי הזה.

הכל התחיל עם ספר הדרכה בחיפוש עבודה שכתבתי עם שותף- מחפש עבודה, אימון מחפשי עבודה, אחר כך היתה הנחיית סדנאות ראשונות המשלבות את הגישה היהודית- חסידית לנושא ייעוד ולנושא מימוש עצמי תעסוקתי, פיתחתי גישת ייעוץ ממוקדת ויעילה- ויחד עם זאת רב- תחומית ורב- תרבותית.

בלב ההתמחות שלי ייעוץ קריירה למהנדסים (תוכנה, חומרה, ביו- טכנולוגיה וכימיה, הנדסה אזרחית ועוד) ומנהלים בכיריםפיתוח מנהלים שמצליחים לשנות את התוצאות העסקיות והאנושיות של המחלקות שלהם- הוא תוצאה של כישרון ושל עבודה קשה. אני דוברת ה'השפה', ומה שחשוב יותר- מבינה לעומק את מהות התפקידים ואופן העבודה ומבינה את האופי של הארגון שדורש התמקצועות ובמקביל התפתחות וגדילה ניהולית.

הייעוץ הארגוני השתלב בהדרגה בעשייה שלי. הארגון יכול לייצר הרמוניה או לחילופין קקופוניה מוחלטת- הן בחוץ והן בפנים. מי שמנצח על התזמורת הזו הוא… צוות הנהלה.

מה אוכל לתרום לכם?
קודם כל, זיהוי. האם את / אתה / מישהו בארגון מתאימים להיות מנהלים? שנית, הדרכת מנהלים / פיתוח מנהלים. מנהלים הם לב הארגון ומשם נגזרות התוצאות העסקיות. פיתוח מיומוניות חיוניות למנהל בארגון עכשווי (פוסט- מודרני), שקוף מחד וממוקד מאידך. ושלישית- להיות 'מישהי לחשוב איתה' ולקבל החלטות מדויקות שיובילו לעשייה שבה שותפים אפילו מי שחשבת שמעולם לא יהיו שותפים שלך.

הכשרתי המקצועית:

2010:  הסמכה לייעוץ בגישת פרופ' אדיג'ס, מכון אדיג'ס (ארה"ב).

2008:  לימודי תעודה בייעוץ ארגוני (אוניברסיטת חיפה)

2006: תואר שני בייעוץ חינוכי (אוניברסיטת בר- אילן)

2006:  הסמכה באימון אישי (מכללת CoachMe)

2004:  תעודה בהנחיית קבוצות (מכון ברנקו- וייס)

1998: תואר ראשון במוסיקה. (אוניברסיטת תל- אביב)

 

 אני מאמינה שייעוץ טוב הוא עניין של ניתוח מעמיק ופתרון יצירתי

 

 

מעוניינים להתניע את בקריירה הנוכחית?
מעוניינים להובל את הארגון / חברה שלכם להישגים?

אני מזמינה אתכם ליצור קשר!
 

יעל אוספובט

הורידו את החוברת גיוס ברשתות החברתיות

* שם:
* דוא"ל:

 

 

הצטרפו עכשיו לקורס חיפוש עבודה

* שם:
* דוא"ל: