ייעוץ אישי למנהלים ובכירים בארגון

/ייעוץ אישי למנהלים ובכירים בארגון
ייעוץ אישי למנהלים ובכירים בארגון 2017-10-09T20:43:36+00:00

מנהלים רבים מתארים את החווייה הניהולית שלהם כ'מאתגרת' ברמה המנטאלית, הרגשית ואפילו הפיזית, בביטויים כמו 'בעין הסערה', 'הפלגה בים של סיכונים' ועוד ועוד- אבל גם כ'בדידות בפסגה'. 

עם שינוי מהותי בהרכב כוח העבודה במשק העולמי, כניסת דור ה- Z לשוק והעצמת דור ה- Y, שינוי אופני ההעסקה, העדפת ה וריבוי פרילאנסרים, מסתבר שדווקא המנהלים מרגישים בודדים יותר! במציאות כזו, קל ללכת בדרך האוטומטית שמוכיחה את עצמה שוב ושוב. למשל, לשים דגש על עדכון KPIs, למדוד את הצד התפעולי, לשאוף לשיפור הרווחיות וכדו' מבלי להתחשב במציאות המורכבת בארגון. מה באמת חושבים עליך המנכ"ל והיו"ר, איך בדיוק להגיע לשיתוף הפעולה עם העובדים ברצפת הייצור (רצפת הייצור יכולה להיות גם כתיבת קוד). אדיג'ס אומר שמציאות ניהוליות כולל בניית שדרת הניהול, תקשורת פנים ארגונית וגם דיווח לדירקטוריון צריכות להיות מותאמות למציאות הארגונית, או יותר נכון לשלב התפתחותי בו נמצא הארגון. מיותר לומר שניהול באוטומט הוא בניגוד גמור לאמונה זו.

הייעוץ מאפשר למנהלים להסתכל מגבוה על המתרחש ולאפשר לעצמם לקבל החלטות באיכות ובמהירות, לגייס את הארגון לעמידה ביעדים ולהוביל תהליכי בניית כוח בארגונים מבלי להיכנס לפוליטיקה.

בדרך כלל, הייעוץ הוא קצר מועד, ומתנהל בסדרות של 5 מפגשים (בין 2-5 סדרות).

מזמינה אותך לתאם פגישת היכרות אצלך בארגון, ללא תשלום. הקפה עליך- והתובנות עליי.

 

 

 

 

הורידו את החוברת גיוס ברשתות החברתיות

* שם:
* דוא”ל:

הורידו את המדריך המקצועי למציאת עבודה ל- professionals

* שם:
* דוא”ל:
Return to Top ▲Return to Top ▲